تجهیزات پزشکی ماهان پوست

درباره ما

تجهیزات پزشکی رضایی

تامین و فروش تجهیزات پزشکی – ارتوپدی – بیمارستانی (1368-تاکنون)

مجموعه تجهیزات پزشکی رضائی از سال 68 به مدیریت مرحوم حاج غلامرضا رضائی فعالیت خود را در زمینه محصولات تخصصی قلب و عروق آغاز نموده است. با توجه به صرف تخصص فنی مرحوم غلامرضا رضائی در این زمینه و نیاز جامعه به فروشگاهی مجهز به انواع محصولات پزشکی، در سال 70 رسماً اولین فروشگاه در خیابان شمس آبادی اصفهان افتتاح گردید که به نوبه خود سومین فروشگاه تخصصی در سطح استان نام گرفت و تاکنون به فعالیت خود ادامه داده است.

شرکت ماهان لیزر ایرانیان - ماهان پوست

تامین و فروش تخصصی محصولات پوست و مو و تجهیزات جراحی پلاستیک (1370-تاکنون)

با توجه به گستردگی کار و تنوع تخصص های مربوط به پزشکی، لاین جذاب و مهم تخصصی پوست و مو در سال 90 در کنار مجموعه تجهیزات پزشکی و به همت مهندس امیر عباس رضائی که پس از مرحوم رضائی مسئولیت مدیریت مجموعه را عهده دار شدند، افتتاح گردید.

مجموعه ماهان لیزر ایرانیان با گذشت سال ها و در پی دریافت تاییدیه ها و مجوز های مرتبط از جمله ثبت شرکت در اداره کل تجهیزات پزشکی کشور (imed.ir) و دریافت تاییدیه های نظام صنفی، همکاری با عموم جراحان پلاستیک و پزشکان پوست و مو با به دست گیری حجم وسیعی از بازار محصولات تخصصی پوست و مو تاکنون به فعالیت خود ادامه داده است.

مجموعه ماهان لیزر ایرانیان در سال 95 با تاسیس پایگاه های آنلاین خود تا کنون توانسته حجم قابل توجهی از تقاضای آنلاین مشتریان را سهم خود کند.

اعداد صحبت میکنند

+ 100
محصول
+ 500
مشتری پزشک
10
سال سابقه فعالیت
به بالای صفحه بردن